Dongguan Peishun Hediyeler Co Ltd.

Promosyon ürünleri ve kurumsal hediyeler sağlama

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Peishun Gifts Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Dongguan Peishun Gifts Co., Ltd.

1 2 3
Dongguan Peishun Gifts Co., Ltd. Dongguan Peishun Gifts Co., Ltd. Dongguan Peishun Gifts Co., Ltd.
Çinko Alaşımlı Döküm Makinesi CNC makine

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 50~80
Yıllık satış : 5,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 90% - 100%
Profesyonel Promosyon Ürünleri ve Kurumsal Hediyeler Üreticisi

Dongguan Peishun Hediyeler Co, Ltd bir Güney Çin'de bulunan profesyonel üreticilerden biridir ve promosyon ürünleri ve kurumsal hediyeler tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgilidir. Promosyon ürünleri ve metal madalya, iğne rozetleri, yaka iğneleri, anahtarlıklar, yumuşak PVC bagaj etiketleri, silikon bilezikler, bar paspasları, telefon kılıfları, boyunluklar, işlemeli ürünler ve daha fazlası gibi kurumsal hediyeler konusunda uzun yılların deneyimine sahibiz.

Özelleştirme Hizmetleri Sunmak
Ayrıca promosyon, reklam hediyeleri, giyim, ayakkabı, baş giydirme, çanta ve çanta aksesuarları, ayrıca kişisel takı, bilezik, bileklik, hediye, silikon etiketi, endüstriyel ve silikon ev eşyaları için yumuşak PVC kauçuk yamalar için özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir.

Alanında İyi İtibar Kazandı
Alanında önde gelen üreticilerden biri olmak bizim görevimizdir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimizin sonucu olarak, bu alanda iyi bir ün kazandık. Fabrikamız 5.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve iyi bir çalışma ortamına, modern ofis ekipmanlarına, sekiz ileri üretim hattına, sekiz kalıp makinesi ve tam kalite yönetim sistemine sahibiz. Fabrikamız ISO 9001, ISO 14001, Walt-Disney, Universal Studio ve Sedex'i geçti.

Büyük Şirketlerle Kararlı Kooperatif İlişkileri
Çalışanlarımızın yoğun çalışmasıyla aylık üretimimiz neredeyse 5 milyon adede ulaşıyor. Tam donanımlı tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Ayrıca, deneyimli bir grup yöneticimiz, mühendisimiz, teknisyenimiz ve operatörümüz var. Ürünleri, kendi markamızla çeşitli silikon kauçuk veya benzeri ürünler oluşturup geliştirmenin yanı sıra özel tasarımlar olarak da işleyebiliriz. Birkaç yıllık gelişimden sonra, iyi bir üretim teknolojisine ve işleme yeteneğine sahibiz. 10'dan fazla ülke ve bölgede büyük şirketlerle istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.

Bugün Sorgula
İşimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi için, satın almaya başlamak için bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim bilgileri
Dongguan Peishun Gifts Co., Ltd.

Tel: 86-189-22956058

Faks: 86-769-23012661

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)